Członkowie

Miasto Zamośćwww.facebook.com/zamosc.twierdza.otwarta 
Powiat Zamojskiwww.powiatzamojski.pl
Miasto i Gmina Krasnobródwww.krasnobrod.pl
Gmina Obszawww.obsza.pl
Miasto i Gmina Szczebrzeszynwww.szczebrzeszyn.pl
Gmina Janów Lubelskiwww.janowlubelski.pl
Gmina Zamośćwww.gminazamosc.pl
Gmina Nieliszwww.nielisz.pl
Roztoczański Park Narodowywww.roztoczanskipn.pl
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościuwww.osir.zamosc.pl
Gminny Ośrodek Kultury w Łukowejwww.lukowa.pl

Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Kwaterodawców Miasta i Gminy Zwierzyniecwww.wakacje.agro.pl/roztocze/
Roztoczańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Suścususiec.com.pl
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Zamojskawww.lgdziemiazamojska.pl

Noclegi

Pokoje gościnne OSiR, Zamośćwww.osir.zamosc.pl/pokoje-goscinne/
Ośrodek Wypoczynkowy „U Buzunów”, Krasnobródwww.ubuzunow.zam.pl
Hotel Renesans, Zamośćwww.hotelrenesans.pl
Hotel Zamojski & SPA, Zamośćwww.hotelzamojski.pl
Pensjonat Sosnowe Zacisze, Susiecwww.sosnowe-zacisze.pl
Hotel Carskie Koszary, Zamość www.hotelcarskiekoszary.pl
Hotel & Resort Marina, Nieliszwww.hotelmarinanielisz.pl
Pensjonat Myka, Zamośćwww.facebook.com/PensjonatMyka
Morandówka Restauracja i Pokoje, Zamośćwww.morandowka.pl
Arte Hotel, Zamośćwww.artehotel.pl
Karczma Zamojszczyzna, Sitaniec Wolicawww.karczmazamojszczyzna.pl
Dwór Ujazdowski, Ujazdówwww.dworujazdowski.pl
Kwatera prywatna Przedpole, Zwierzyniecwww.przedpole.pl
Gospodarstwo agroturystyczne „Na Górze”, Obroczwww.nagorze.roztocze.com
Kasina Zagroda, Łążek Garncarskiwww.facebook.com/KasinaZagroda
Agroturystyka „Siedlisko Łozowica”, Wólka Husińskawww.agroturystyka.zamojszczyzna.com
Ośrodek Wypoczynkowy Roztocze, Józefówwww.facebook.com/……..
Zagroda Roztocze, Obszawww.zagrodaroztocze.pl

Gastronomia

Restauracja Padwa, Zamośćwww.padwa.pl
Gościniec Kanclerz, Zamośćwww.goscinieckanclerz.pl 
Restauracja Muzealna – Ormiańskie Piwnice, Zamośćhttps://www.facebook.com/RestauracjaMuzealnaOrmianskiePiwnice/
Restauracja Klemens, Szczebrzeszynhttp://restauracjaklemens.pl/
Corner Pub, Zamośćwww.cornerpub.pl
Bosko – Lody Produkcji Własnej, Zamośćwww.facebook.com/BoskoZamosc/
Peron Kuchnia Polskahttps://www.facebook.com/PERONkuchaniapolska

Biura podróży, usługi przewodnickie, informacja turystyczna

PTTK Oddział Zamośćwww.zamosc.pttk.pl 
Biuro Podróży ITER Magdalena Sachajko,Tomaszów Lubelski
Biuro Turystyczne QUAND, Zamość / Tomaszów Lubelskiwww.quand.com.pl
Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościuwww.zci.zamosc.pl

Usługi transportowe

Usługi Transportowe Prometeusz sp. z o.o., Zamośćwww.przewozyzamosc.pl

Wypożyczalnie

P.H.U Relaks Spływy Kajakowe, Zwierzyniecsplywykajakowe.roztocze.net.pl
Wypożyczalnia rowerów – Noclegi Letnisko, Zwierzyniecwww.zwierzyniec-rowery.pl

Pozostałe

Roztoczańskie Muzeum PRL w Zamościuwww.facebook.com/roztoczanskiemuzeumprl
Ale Jazda Serwis i Sprzedaż Rowerów, Zamośćwww.alejazda.co
Biuro Promocji „Atut”, Zamośćwww.atut.zam.pl
Obóz wojskowy „Zbyrczyk”, Bastion VII, Zamośćwww.zbyrczyk.cba.pl
Gospodarstwo Pasieczne „Miody Roztocza”, Białowolawww.miodyroztocza.pl
Gospodarstwo Pasieczne „Ulik”, Mokrelipiewww.ulikroztocze.pl

Translate »